Yhdistyksen toimisto

Erkontie 23

16300 Orimattila




Puheenjohtaja, Työsuojeluvaltuutettu

Keijo Saarinen

keijo.saarinen@orimattila.fi





Varapuheenjohtaja, Taloudenhoitaja

Outi Levasmaa

outi.levasmaa@pp.inet.fi





Sihteeri, Kirjeenvaihtaja, Some-vastaava

Anne Tynjä

anne.tynja@orimattila.fi





Pääluottamusmies, Hallituksen jäsen, Jäsenasiainhoitaja, Nuorisotiedottaja

Niina Reitti

niina.reitti@orimattila.fi





Varapääluottamusmies, Hallituksen jäsen, Some-vastaava

Riikka Turunen

riikka.turunen@orimattila.fi





Hallituksen jäsen

Pirkko Hietala

pirkko.hietala@pp.inet.fi





Hallituksen jäsen

Liisa Timonen

liisa.timonen@orimattila.fi





Hallituksen varajäsen

Sanna Gröndahl

sanna.grondahl@orimattila.fi